Vibrační hračky

Vibrátory

Vibrátor je velký, málý, tlustý, tenký, anální, vaginální, designovým skvostem či k nerozeznání od mužské chlouby…

Všechny májí jeden společný cíl plnit Vám, ať už máte jakékoliv požadavky, slastné potěšení. Dejte průchod své touze. Odměňte sebe nebo svou partnerku / partnera tím nejlepším dárkem, požitkem u kterého si “zavrníte”.

Koupit produkt Více informací

Vibrační vajíčka (vibrační stimulátory)

Vibrační stimulátory jsou malých rozměrů obvykle ve tvaru vajíčka, zvířátek, válce nebo rtěnky. Postará se o Váš klitoris i bod G. Tito drobní šikulové se vyrábějí v mnoha provedeních včetně ovládání. Bezdrátové s knoflíky přímo na stimulátoru i s externím ovladačem přes kabel pro snadnejší manipulaci při nastavení úrovně vibrační/pulzní frekvence.

Velmi oblíbená je možnost připnout si některé typy na sebe, aby Vás věrný kamarád mohl doprovázet všude tam, kam si jen budete přát.

Koupit produkt Více informací

We- vibe II (duální vibrátor)

První převratná „hračka“, která je určena pro společné potěšení z milování. We-vibe je dokonale navržen pro dráždění klitorisu, budu G i mužova údu zároveň při samotném milostném aktu. Nenechte se zmást nenápadným vzledem. Právě onen jednoduchý tvar dokonale drží v ženině klíně, aby Vás společně nebo, i ženu samotnou mohl přivést do vytouženého cíle.

Koupit produkt Více informací Video recenze