Pánské hračky

Umělé vagíny

Možná Vás někdy napadlo, že ženy mají daleko větší výběr erotických pomůcek. Ale není to tak úplně pravda. Kupříkladu něco jako dildo či vibrátor mají muži také. Je jím právě umělá vagína. Měkká, přesto těsná, dráždivá a z hmoty, která je k nerozeznání od skutečné vagíny. Je ideální kamarádkou, co se moc neptá a vždy je po ruce. Opravdu žhavou novinkou je FleshLight. Umělá vagína, která dokáže regulovat podtlak uvnitř, je z materiálu, který umocňuje pocit ze skutečné vagíny a udržuje vlhkost, takže máte pocit jako ve své přítelkyni. Možná i lepší. A když příjde babička, můžete jí v klidu namluvit, že je to jenom baterka.

Koupit produkt Více informací Video recenze

Panny

I muži mají občas své dny, kdy by se nejraději sbalili a odjeli někam za hranice ženského světa. Pak už jen vyndat z kufru pannu, nafouknout ji a užít si krásný a ničím nerušený sex. Žádné bolesti hlavy, žádné zbytečné otázky. Je tady jen pro Vás a nikdy Vám nebude nevěrná.

Koupit produkt Více informací

Vakuové pumpy

Většině z nás se to alespoň jednou stalo. Těším se tolik na samotný sex, až to nakonec není možné. Prostě se nepostaví, nebo přejde vzrušení. Jednou dvakrát je to normální, ale co když se to začne stávat častěji?
Pak tady máme právě vakuové pumpy, které nám pomůžou. Podtlak uvnitř pumpy naplňuje krevní tělíska a tím pádem se zvětšuje i celý penis. Po každodenním tréningu se může stát i to, že se Váš penis zvětší o něco napořád.

Koupit produkt Více informací