Dámské hračky

Dildo-umělý penis

Nechcete se nechat rozptylovat vibrací? Dildo v mnoha vzrušujících provedeních je právě pro Vás. Opravdouvou libovkou je skleněný a zlatý úd, kterého můžete nechat nachladit v lednici a tím zintenzivnit svůj zážitek. Pro příznivce flexibility jsou tu dilda ze silikonu, která zaůtočí na Vaše nejdráždivější místečka v těle.

Koupit produkt Více informací

Anální kolíky - anální perličky

Anální pomůcky jsou pro náruživější klientelu. Stejně jako u ostatních erotických pomůcek je možnost volit z nepřeberného množství provedení i materialů. Odlišují se od ostatních dild a vibrátorů svým povětšinou kónickým tvarem nebo tvarem žaludu. Některá dilda a vibrátory jsou uváděná jako univerzální, takže si užije vaš zadeček i klín.
Anální perličky, naskládané jedna vedle druhé mají jednu velkou přednost, je jí vysoce dráždivá schopnost po celé délce. Některé modely přináší zážitek doplněný vibrací.

Koupit produkt Více informací

Venušiny kuličky

Nám ženám, už podle názvu, seslala sama bohyně lásky. Nutno říci, že věděla co dělá. Tato erotická pomůcka je tvořená dvěma kuličkami o průměru 2 až 3 cm, v nichž je ještě po jedné menší kuličce. Ta při pohybu vyvolává samočinně vibrace. Venušiny kuličky vložte do svého lůna a nechte je dělat svou práci. S těmito diskrétními společnicemi bude cesta do práce příjemným zážitkem.

Koupit produkt Více informací

Vibrační kroužky

Vibrační kroužek je ideálním prostředníkem pro zpestření sexu v partnerském životě. Jemná vibrace Vás i Váš protějšek nažhaví a zpříjemní sexuální prožitek. Přineste vibrační kroužek někdy domů místo okoukané bomboniéry. Pak už stačí jen nasadit a začít vrnět. Navíc se po něm netloustne.

Koupit produkt Více informací

Šukací stroje

Ne nadarmo se říká: "Ty jsi mašina na lásku." Mašinka, která se postará o Vás, nebo o Vaši drahou, když budete na služební cestě, uplně sama. Stačí zvolit toužebný nástavec, stisknout knoflík a záplava vrušení může začít.

Koupit produkt Více informací