Další erotické pomůcky

Pouta

Omrzelo Vás všední milování, má Vaše partnerka narozeniny a chcete jí něčím překvapit? Kupte jí pouta, večer si jí připoutejte k posteli, stolu nebo topení a zmocňete se jí, třeba ze zadu. A když jí navíc zavážete oči, určitě Vám ještě poděkuje za super zážitek. A třeba za odměnu se postará příště ona o Vás.

Koupit produkt Více informací

Bondage

Tyto geniální pásky jsou revolucí v netradičním milování. „Izolepa“, která nelepí, netrhá chloupky, neštípe při sundavání a drží jen při kontaktu sama se sebou. Můžete tak svázat svůj protějšek tak, že se nebude moct ani pohnout, a potom záleží už jen na Vaší fantazii co sním uděláte.

Koupit produkt Více informací

Toy cleaner (sprej,gel, jednorázové ubrousky)

Antibakteriální čistič na všechny sexuální pomůcky. Vyroben speciálně pro pravidelnou údržbu a zachování 100% hygieny vašich sexuálních pomůcek. Na trhu ve formě spreje, gelu nebo jednorázových ubrousků. Nedejte šanci případným bakteriím.

Je to ideální doplňek ke všem hračkám. Dají se sním čistit dilda, vibrátory, anální kolíky, umělé vagíny a zkrátka vše o čem jsme dosud psali. Výhodou je, že během chvilky je Váš kamarád, nebo tajemství, čistý a schovaný v šuplíku nočního stolku.

Koupit produkt Více informací